Mediedækning
11
Mediedækning
Titel Tvangsauktioner skyldes skilsmisser, sygdom og arbejdsløshed Mediets navn/udløb DR P4 Nordjylland Nyheder 07.30 (resumé) Dato 05/01/2016 URL Log ind for at vise link til presseklip fra Infomedia Personer Karin Haldrup Titel Citattilbud fra DR Nordjylland: BRF-kredit: Kontakt os, hvis det går galt Mediets navn/udløb Ritzaus Bureau Dato 05/01/2016 Producer/forfatter DR Nordjylland URL Log ind for at vise link til presseklip fra Infomedia Personer Karin Haldrup Titel Undgå tvangsauktion: BRF-kredit vil hjælpe Mediets navn/udløb Sn.dk (Sjællands Nyheder) Dato 05/01/2016 URL Log ind for at vise link til presseklip fra Infomedia Personer Karin Haldrup Titel BRF-kredit: Kontakt os inden en tvangsauktion Mediets navn/udløb DR.dk Dato 05/01/2016 Producer/forfatter Klaus Videbæk, Christian Klitholm Jessen URL Log ind for at vise link til presseklip fra Infomedia Personer Karin Haldrup Titel BRF vil hjælpe med problemer Mediets navn/udløb Nordvestnyt Holbæk/Odsherred Dato 05/01/2016 URL Log ind for at vise link til presseklip fra Infomedia Personer Karin Haldrup Titel BRF vil hjælpe med problemer Mediets navn/udløb Nordvestnyt Kalundborg Dato 05/01/2016 URL Log ind for at vise link til presseklip fra Infomedia Personer Karin Haldrup Titel BRF vil hjælpe med problemer Mediets navn/udløb Dagbladet Køge Dato 05/01/2016 URL Log ind for at vise link til presseklip fra Infomedia Personer Karin Haldrup Titel BRF vil hjælpe med problemer Mediets navn/udløb Dagbladet Roskilde Dato 05/01/2016 URL Log ind for at vise link til presseklip fra Infomedia Personer Karin Haldrup Titel BRF vil hjælpe med problemer Mediets navn/udløb Dagbladet Ringsted Dato 05/01/2016 URL Log ind for at vise link til presseklip fra Infomedia Personer Karin Haldrup Titel BRF-kredit: Kontakt os, hvis det går galt Mediets navn/udløb Midtjyllands Avis Dato 05/01/2016 URL Log ind for at vise link til presseklip fra Infomedia Personer Karin Haldrup Titel Rapport om tvangsauktioner Mediets navn/udløb DR P4 Radioavisen 14.00 (resumé) Medietype Radio Dato 05/01/2016 URL Log ind for at vise link til presseklip fra Infomedia Personer Karin Haldrup