Netværk
Frank Gertsen
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Professor
- Institut for Materialer og Produktion - Professor
Person: VIP
Harry Boer
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Professor
- Institut for Materialer og Produktion - Professor
- Produktion - Professor
- Center for Industrial Production - Professor
Person: VIP
Jesper Thyssen
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Ekstern lektor
- Institut for Materialer og Produktion - Ekstern lektor
- Produktion - Ekstern lektor
- Center for Industrial Production - Ekstern lektor
Person: VIP
John Rasmussen
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Professor
- Institut for Materialer og Produktion - Professor
- Fysik og Mekanik - Professor
- Biomechanics - Professor
- Center for Rehabilitation Robotics
Person: VIP
Morten Kristiansen
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Lektor
- Institut for Materialer og Produktion - Lektor
- Produktion - Lektor
- Robotics and Automation - Lektor
Person: VIP
Kaj Asbjørn Jørgensen
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Emeritus
- Institut for Materialer og Produktion - Emeritus
- Produktion - Emeritus
- Mass Customization - Emeritus
Person: Ekstern
Ole Madsen
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Professor
- Institut for Materialer og Produktion - Professor
- Produktion - Professor
- Robotics and Automation - Professor
- 5G Smart Production
- AI for the People
Person: VIP
Lars Bo Ibsen
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Professor
- Institut for Byggeri, By og Miljø - Professor
- Sektionen for Konstruktioner, Geoteknik og Risiko - Professor
- Forskningsgruppen for Geoteknik og Offshore Fundamenter - Professor
Person: VIP
Jens Henrik Andreasen
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Lektor
- Institut for Materialer og Produktion - Lektor
- Fysik og Mekanik - Lektor
Person: VIP
Svend Aage Hansen
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Akademisk medarbejder
- Institut for Materialer og Produktion - Akademisk medarbejder
- Produktion - Akademisk medarbejder
- Robotics and Automation - Akademisk medarbejder
Person: TAP
Charles Møller
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Professor
- Institut for Materialer og Produktion - Professor
- Produktion - Professor
- Center for Industrial Production - Professor
Person: VIP
Astrid Heidemann Lassen
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Lektor
- Institut for Materialer og Produktion - Lektor
- Produktion - Lektor
Person: VIP
Anders Faarbæk Mikkelstrup
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Videnskabelig assistent, Laboratorieingeniør
- Institut for Materialer og Produktion - Videnskabelig assistent, Laboratorieingeniør
- Produktion - Videnskabelig assistent, Laboratorieingeniør
- Robotics and Automation - Videnskabelig assistent, Laboratorieingeniør
- Visual Analysis and Perception
Person: VIP, TAP
Benny Endelt
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Lektor
- Institut for Materialer og Produktion - Lektor
- Fysik og Mekanik - Lektor
- Materials Science and Engineering - Lektor
Person: VIP
John Johansen
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Emeritus
- Institut for Materialer og Produktion - Emeritus
- Produktion - Emeritus
- Center for Industrial Production - Emeritus
Person: Ekstern
Ade Mabogunje
Ekstern person
Hongyi Sun
Ekstern person
Larry Leifer
Ekstern person
Jesper Hans Larsen
Ekstern person
Juliana Hsuan Mikkola
Ekstern person
Ade Mabogunje
- Center for Design Research, Stanford University, California
- Stanford University
Ekstern person
Eris Ôzgur
Ekstern person
Kees Dorst
Ekstern person
Frido E. Smulders
Ekstern person
John Bessant
Ekstern person
Hans H.K. Andersen
Ekstern person
Bjarne Gedsted Hansen
Ekstern person
Jan Frick
Ekstern person
Mogens Myrup Andreasen
Ekstern person
Ulf Harlou
Ekstern person
J.H. Larsen
Ekstern person
N.H. Mortensen
Ekstern person
Ozgur Eris
Ekstern person
Per Kristiansen
Ekstern person
Louise Møller Nielsen
Ekstern person
Stefan Wiesner
Ekstern person
Jens Thomsen
Ekstern person
Arne Kryger
Ekstern person
E. Dekoninck
Ekstern person
Tero Juuti
Ekstern person
Manuel Fradinho
Ekstern person
Johnny Soerensen
Ekstern person
Paul Lefrere
Ekstern person
Thomas Jensen
Ekstern person
Soeren Andreas Langbak Nielsen
Ekstern person
James T. Luxhöj
Ekstern person
Giusy Fiucci
Ekstern person
J. Frick
Ekstern person
Nicolai Hallum Steensgaard
Ekstern person
Frank Sørensen
Ekstern person
Juliana H. Mikkola
Ekstern person
Karis Ho
Ekstern person
Timo Lehtonen
Ekstern person
T.C. MacAloone
Ekstern person
Eris Ozgur
Ekstern person
Marlies Achenbach
Ekstern person
Rory O´Connor
Ekstern person
Hongyi Sun
- Department of System Engineering and Engineering Management City University of Hong Kong
Ekstern person
Rosa Garcia Sanchez
Ekstern person
Bjørn Andersen
Ekstern person
Michel Rudnianski
Ekstern person
Ade Mabugunje
Ekstern person
Jannicke Baalsrud Hauge
Ekstern person
Mark W. Hansen
Ekstern person
T. Jensen
Ekstern person
Finn Daugaard Madsen
Ekstern person
Svend Aage Hansen
Ekstern person
Sapphire Li
Ekstern person
Niels Henrik Mortensen
Ekstern person
J. O´Hara
Ekstern person
J.H. Mikkola
Ekstern person
Jochen Deuse
Ekstern person
N. Turner
Ekstern person
Jon Arambarri Basanez
Ekstern person
Pekka Berg
Ekstern person
Eric Brun
Ekstern person
Magnus Persson
Ekstern person