Søg koncepter
|
Valgte filtre
|
- 300 - 350 ud af 8.148 resultater
Søgeresultater
-
Tanmay Narendra
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Studentermedhjælper
- AAU Energi - Studentermedhjælper
- Power Electronics System Integration and Materials - Studentermedhjælper
Person: TAP
-
Anna-Teresa Agnes Roelevin Maria D'Hooghe
- Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet - Gæste-ph.d.-studerende
- Klinisk Institut - Gæste-ph.d.-studerende
- Center for Molecular Prediction of Inflammatory Bowel Disease - Gæste-ph.d.-studerende
Person: Ekstern
-
Mads Nøhr
- Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet
- Aalborg Universitetshospital
- Nyre- og Urinvejskirurgisk Afdeling - Overlæge
Person: Tilknyttet Aalborg UH
-
Jakob Brix Vangsgaard
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Ekstern lektor
- Aalborg University Business School - Ekstern lektor
- Staff Unit 4 - Ekstern lektor
- Accounting Research Group
Person: VIP
-
Jørgen Skov Rosenkilde
- Det Tekniske Fakultet for IT og Design - Samarbejdspartner
- Institut for Bæredygtighed og Planlægning - Samarbejdspartner
Person: Ekstern
-
Frederikke Kusk Ødum
- Det Tekniske Fakultet for IT og Design - Assistent, Studerende, div. stillinger
- Institut for Bæredygtighed og Planlægning - Assistent, Studerende, div. stillinger
- Sekretariat - Studerende, div. stillinger
Person: TAP
-
Christian Bang Jensen
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Studenterunderviser
- Institut for Matematiske Fag - Studenterunderviser
- Matematik - Studenterunderviser
Person: VIP
-
Sanne Vendelbo Hovgesen
- Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet - Ph.d.-studerende
- Klinisk Institut - Ph.d.-studerende
Person: Ekstern
-
Thomas Fjendbo Madsen
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Projektadministrator
- Institut for Materialer og Produktion - Projektadministrator
Person: TAP
-
Kasper Skov Andersen
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Studentermedhjælper
- Institut for Materialer og Produktion - Studentermedhjælper
- Produktion - Studentermedhjælper
- Robotics and Automation - Studentermedhjælper
Person: TAP
-
-
Christian Bisgaard Leegaard
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Ekstern lektor
- Aalborg University Business School - Ekstern lektor
- Staff Unit 4 - Ekstern lektor
- Accounting Research Group
Person: VIP
-
Allan Vissing Andersen
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Ekstern lektor
- Aalborg University Business School - Ekstern lektor
- Accounting Research Group
- AAU Executive - Ekstern lektor
Person: VIP
-
Kristoffer Bundgaard Christensen
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Assistent, Studerende, div. stillinger
- Institut for Materialer og Produktion - Assistent, Studerende, div. stillinger
- Produktion - Assistent, Studerende, div. stillinger
- Robotics and Automation - Assistent, Studerende, div. stillinger
Person: TAP
-
Helle Rank Nørgaard
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Kontorfuldmægtig
- Aalborg University Business School - Kontorfuldmægtig
- AAU Executive - Kontorfuldmægtig
- Administration - Kontorfuldmægtig
Person: VIP
-
Teresa Dohn
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Studentermedhjælper
- Institut for Sociologi og Socialt Arbejde - Studentermedhjælper
Person: TAP
-
Michelle Fisker
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Ph.d.-stipendiat
- Institut for Sociologi og Socialt Arbejde - Ph.d.-stipendiat
- SocMap - Forskningsgruppen i demografi, socialgeografi og sundhed - Ph.d.-stipendiat
- MASSHINE
Person: VIP
-
Asbjørn Juncker Christensen
- Det Tekniske Fakultet for IT og Design - Studenterstudievejleder
- Institut for Datalogi - Studenterstudievejleder
Person: TAP
-
Stine Bernth Jensen
- Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet - Studenterunderviser
- Institut for Medicin og Sundhedsteknologi - Studenterunderviser
Person: VIP
-
Thien Thach Nguyen
- Det Tekniske Fakultet for IT og Design - Studerende, div. stillinger, Studenterstudievejleder
- Institut for Elektroniske Systemer - Studerende, div. stillinger, Studenterstudievejleder
- Communication, Media and Information technologies - Studerende, div. stillinger
- Wireless Communication Networks - Studerende, div. stillinger
Person: VIP, TAP
-
Andreas Trudslev Andreasen
- Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet - Studenterstudievejleder
- Institut for Medicin og Sundhedsteknologi - Studenterstudievejleder
Person: TAP
-
Anders Bak Kristoffersen
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Samarbejdspartner
- AAU Energi - Samarbejdspartner
- Thermal Engineering - Samarbejdspartner
Person: Ekstern
-
Kirsten Bro
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Ekstern lektor
- Institut for Kultur og Læring - Ekstern lektor
Person: VIP
-
Inger Bruun Hansen
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Emeritus
- Institut for Sociologi og Socialt Arbejde - Emeritus
- SOSA - Socialt arbejde på psykiatri og handicapområdet - Emeritus
Person: Ekstern
-
Qian He
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Ph.d.-studerende
- AAU Energi - Ph.d.-studerende
- Electric Power Systems and Microgrids - Ph.d.-studerende
Person: Ekstern
-
Mads Dissing Greve
- Det Tekniske Fakultet for IT og Design - Studenterstudievejleder
- Institut for Bæredygtighed og Planlægning - Studenterstudievejleder
- Sekretariat - Studenterstudievejleder
Person: TAP
-
Laurits Evers Dyhre
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Studenterstudievejleder
- Det Tekniske Fakultet for IT og Design - Studenterstudievejleder
Person: TAP
-
Jakob Sand Kirk
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Ekstern lektor
- Institut for Politik og Samfund - Ekstern lektor
Person: VIP
-
Søren Westh Asmussen
- Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet - Studenterunderviser
- Institut for Medicin og Sundhedsteknologi - Studenterunderviser
Person: VIP
-
Søren Gyldenhof Schilder
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Ekstern lektor
- Juridisk Institut - Ekstern lektor
- DVIP, Jura - Ekstern lektor
Person: VIP
-
Maria Rosário Partidário
- Institut for Bæredygtighed og Planlægning - Æresprofessor
- Det Danske Center for Miljøvurdering - Æresprofessor
Person
-
Narjes Badfar
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Ph.d.-stipendiat
- Institut for Kemi og Biovidenskab - Ph.d.-stipendiat
- Sektion for Bio- og Ingeniørvidenskab - Ph.d.-stipendiat
- Sustainable Bioresource Technology - Ph.d.-stipendiat
Person: VIP
-
Christian Bernth
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Studerende, div. stillinger
- Aalborg University Business School - Studerende, div. stillinger
- Administration - Studerende, div. stillinger
Person: VIP
-
Frederik Fogh Hansen
- Det Tekniske Fakultet for IT og Design - Studenterstudievejleder
- Institut for Bæredygtighed og Planlægning - Studenterstudievejleder
- Sekretariat - Studenterstudievejleder
Person: TAP
-
Michael Markussen
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Studenterstudievejleder
- Institut for Materialer og Produktion - Studenterstudievejleder
Person: TAP
-
Karin Hejlskov Dollerup
- Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet
- Aalborg Universitetshospital
- Nyremedicinsk Afdeling - Sygeplejerske
Person: Tilknyttet Aalborg UH
-
Eva Mandrup Høeg
- Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet - Projektadministrator
- Institut for Medicin og Sundhedsteknologi - Projektadministrator
- HST Økonomiteam
Person: TAP
-
Marianne Høgsbro
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Ph.d.-sekretær
- Administrationen, Politik og Samfund - Ph.d.-sekretær
Person: TAP
-
Torsten Conrad
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Ekstern lektor
- Institut for Kultur og Læring - Ekstern lektor
Person: VIP
-
Thomas Tai Bang Christensen
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Ekstern lektor
- Juridisk Institut - Ekstern lektor
- DVIP, Jura - Ekstern lektor
Person: VIP
-
Jane Østergaard
- Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet
- Aalborg Universitetshospital
- Nyremedicinsk Afdeling - Sygeplejerske
Person: Tilknyttet Aalborg UH
-
Karina Dehn Als
- Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet
- Aalborg Universitetshospital
- Neurologisk og Neurofysiologisk Afdeling - Sygeplejerske
Person: Tilknyttet Aalborg UH
-
Anders Lisborg Christensen
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Ekstern lektor
- Institut for Kultur og Læring - Ekstern lektor
- Human Centered Science and Digital Technology
Person: VIP
-
Riccardo Grosselle
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Ph.d.-stipendiat
- Institut for Materialer og Produktion - Ph.d.-stipendiat
- Fysik og Mekanik - Ph.d.-stipendiat
- Cracks in Composite Structures
- Solid and Computational Mechanics - Ph.d.-stipendiat
Person: VIP
-
Manuel de la Mata Benítez
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Gæsteforsker
- Institut for Kommunikation og Psykologi - Gæsteforsker
- Cognition, Development and Clinical Psychology - Gæsteforsker
- Center for Developmental & Applied Psychological Science - Gæsteforsker
Person: VIP, Ekstern
-
Alexander Djupnes Fuglkjær
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Ph.d.-stipendiat
- Institut for Materialer og Produktion - Ph.d.-stipendiat
- Produktion - Ph.d.-stipendiat
- Operations Research - Ph.d.-stipendiat
Person: VIP
-
Maria Hinnerup
- Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet - Studerende, div. stillinger, Studentermedhjælper
- Institut for Medicin og Sundhedsteknologi - Studerende, div. stillinger, Studentermedhjælper
Person: VIP, TAP
-
Christina Kops Jensen
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Kontorfunktionær
- Juridisk Institut - Kontorfunktionær
- Sekretariat - Kontorfunktionær
Person: VIP