Søg koncepter
|
Valgte filtre
|
- 50 - 100 ud af 8.148 resultater
Søgeresultater
-
Henriette Huse Christensen
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Assistent, Overassistent, Kontorfunktionær
- Institut for Kommunikation og Psykologi - Assistent, Overassistent, Kontorfunktionær
Person: VIP, TAP
-
Freddy Iversen
- Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet
- Aalborg Universitetshospital - Bioanalytiker
- Klinisk Mikrobiologisk Afdeling - Bioanalytiker
Person: Tilknyttet Aalborg UH
-
Rikke Christensen
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Kontorfuldmægtig
- Institut for Byggeri, By og Miljø - Kontorfuldmægtig
- BUILD Institutsekretariat - Kontorfuldmægtig
- BUILD Studieteam - Kontorfuldmægtig
Person: TAP
-
Marie Stie Henriksen
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Studenterunderviser
- Juridisk Institut - Studenterunderviser
- DVIP, Jura - Studenterunderviser
Person: VIP
-
Marie Gøgsig Grau
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - AC-fuldmægtig
- Institut for Kommunikation og Psykologi - AC-fuldmægtig
Person: VIP
-
Esther Louise Borup Ritterbusch
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Assistent, Studerende, div. stillinger
- Institut for Byggeri, By og Miljø - Assistent, Studerende, div. stillinger
- BUILD Institutsekretariat - Studerende, div. stillinger
- BUILD Studieteam - Studerende, div. stillinger
Person: TAP
-
Frederikke Møller Pedersen
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Studenterstudievejleder
- Institut for Materialer og Produktion - Studenterstudievejleder
Person: TAP
-
Anne Kjærsgaard Hassing
- Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet - Klinisk Lærer, Klinisk lærer, Sygehus
- Klinisk Institut - Klinisk Lærer, Klinisk lærer, Sygehus
- Aalborg Universitetshospital
- Øjenafdeling - Læge
Person: Tilknyttet Aalborg UH, VIP
-
Hulda Haraldsdóttir
- Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet - Ph.d.-studerende
- Institut for Medicin og Sundhedsteknologi - Ph.d.-studerende
- Klinisk Institut - Ph.d.-studerende
- Translational Biomarkers in Pain and Precision Medicine
Person: Ekstern
-
Sigmundur Vang
- Det Tekniske Fakultet for IT og Design - Ph.d.-stipendiat
- Institut for Datalogi - Ph.d.-stipendiat
- Data Engineering, Science and Systems - Ph.d.-stipendiat
Person: VIP
-
Jonas Emil Røpke
- Det Tekniske Fakultet for IT og Design - Studenterstudievejleder, Studentermedhjælper
- Institut for Bæredygtighed og Planlægning - Studenterstudievejleder, Studentermedhjælper
- Sekretariat - Studenterstudievejleder, Studentermedhjælper
Person: TAP
-
Ying He
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Ph.d.-studerende
- AAU Energi - Ph.d.-studerende
- Applied Power Electronic Systems - Ph.d.-studerende
Person: Ekstern
-
Mads Lindeborg Larsen
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Studenterunderviser, Studenterstudievejleder
- Institut for Matematiske Fag - Studenterunderviser
- Institut for Materialer og Produktion - Studenterstudievejleder
- Matematik - Studenterunderviser
Person: VIP, TAP
-
Charlotte Mejlstrup Hymøller
- Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet - Forskningsårsstuderende
- Institut for Medicin og Sundhedsteknologi - Forskningsårsstuderende
- Medical Microbiology and Immunology
Person: Ekstern
-
Christoffer Kildegaard Oredsen
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Studenterunderviser
- Juridisk Institut - Studenterunderviser
- DVIP, Jura - Studenterunderviser
Person: VIP
-
Christina Lavín Svendsen
- Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet - Samarbejdspartner
- Klinisk Institut - Samarbejdspartner
- Center for Almen Medicin ved Aalborg Universitet - Samarbejdspartner
Person: Ekstern
-
Helle Aarup Høeg
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Projektadministrator
- Institut for Kultur og Læring - Projektadministrator
Person: TAP
-
Stefan Meyer
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Laboratorieingeniør
- AAU Energi - Laboratorieingeniør
- Power Electronics System Integration and Materials - Laboratorieingeniør
- Power Electronics Packaging, Materials and Emerging Applications
Person: TAP
-
John Ufo Kirkegaard
- Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet - Håndværker
- Institut for Medicin og Sundhedsteknologi - Håndværker
- HST Laborant og Sunddrift team - Håndværker
Person: TAP
-
Olga Balashova
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Ekstern lektor
- Institut for Materialer og Produktion - Ekstern lektor
- Fysik og Mekanik - Ekstern lektor
- Physics - Ekstern lektor
Person: VIP
-
Jette Due Nielsen
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Kontorfuldmægtig
- Institut for Kommunikation og Psykologi - Kontorfuldmægtig
Person: VIP
-
Gustav Randers
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Studenterstudievejleder
- Det Tekniske Fakultet for IT og Design - Studenterstudievejleder
Person: TAP
-
Sofie Tolstrup Drewes
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Studenterstudievejleder
- Institut for Kultur og Læring - Studenterstudievejleder
Person: TAP
-
Simone Tomasini
- Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet - Videnskabelig assistent, Ph.d.-stipendiat
- Klinisk Institut - Videnskabelig assistent, Ph.d.-stipendiat
- Center for RNA Medicin - Videnskabelig assistent, Ph.d.-stipendiat
Person: VIP
-
Poonam Maurya
- Det Tekniske Fakultet for IT og Design - Videnskabelig assistent
- Institut for Elektroniske Systemer - Videnskabelig assistent
- Wireless Communication Networks - Videnskabelig assistent
Person: VIP
-
Amalie Kristine Kringelholt Nielsen
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Studerende, div. stillinger
- Institut for Materialer og Produktion - Studerende, div. stillinger
Person: TAP
-
Marie Viborg Andersen
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Studenterstudievejleder
- Institut for Kemi og Biovidenskab - Studenterstudievejleder
- Sekretariat - Studenterstudievejleder
Person: VIP
-
Jacob Girke Nordlander
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Ekstern lektor
- Juridisk Institut - Ekstern lektor
- DVIP, Jura - Ekstern lektor
Person: VIP
-
Caroline Linea Højgaard Hartvigsen
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - AC-fuldmægtig, Ledelseskonsulent
- Institut for Sociologi og Socialt Arbejde - AC-fuldmægtig, Ledelseskonsulent
- Administrationen, Sociologi og Socialt Arbejde - AC-fuldmægtig, Ledelseskonsulent
Person: VIP, TAP
-
Allan Ramsgaard
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Ekstern lektor
- Institut for Sociologi og Socialt Arbejde - Ekstern lektor
Person: VIP
-
Simon Bock Segaard
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Studenterunderviser
- Institut for Matematiske Fag - Studenterunderviser
- Matematik - Studenterunderviser
Person: VIP
-
Cecilie Glavind Christensen
- Det Tekniske Fakultet for IT og Design - Studenterstudievejleder
- Institut for Elektroniske Systemer - Studenterstudievejleder
Person: TAP
-
Hans Høj Nygaard
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Ekstern lektor
- Aalborg University Business School - Ekstern lektor
- Staff Unit 4 - Ekstern lektor
- Accounting Research Group
Person: VIP
-
Line Starck Aunt
- Det Tekniske Fakultet for IT og Design - Studiesekretær
- Institut for Bæredygtighed og Planlægning - Studiesekretær
- Sekretariat - Studiesekretær
Person: TAP
-
Nicklas Dernoff Sanderhoff Rasmussen
- Det Tekniske Fakultet for IT og Design - Studenterstudievejleder
- Institut for Bæredygtighed og Planlægning - Studenterstudievejleder
- Sekretariat - Studenterstudievejleder
Person: TAP
-
Katrine Tranum Thomsen
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Ekstern lektor
- Institut for Kommunikation og Psykologi - Ekstern lektor
- Psychology, Humanity and Culture - Ekstern lektor
Person: VIP
-
Emma Louise Nørgaard Reberholt
- Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet - Kontorfunktionær, Studieadministrativ medarbejder
- Institut for Medicin og Sundhedsteknologi - Kontorfunktionær, Studieadministrativ medarbejder
- HST Studieadministrativt Team - Kontorfunktionær, Studieadministrativ medarbejder
Person: TAP
-
Karen Guldbrandsen
- Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet - Ph.d.-studerende
- Klinisk Institut - Ph.d.-studerende
Person: Ekstern
-
Gitte Wulff Andersen
- Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet
- Aalborg Universitetshospital
- Anæstesi- og Intensivafdeling - Sygeplejerske
Person: Tilknyttet Aalborg UH
-
Heidi Sørensen
- Det Tekniske Fakultet for IT og Design - Afdelingsleder
- Institut for Elektroniske Systemer - Afdelingsleder
Person: TAP
-
Mariann Møller
- Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet
- Aalborg Universitetshospital
- Klinisk Immunologisk Afdeling - Laborant
Person: Tilknyttet Aalborg UH
-
Sarah Thygesen
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Studenterstudievejleder
- Det Tekniske Fakultet for IT og Design - Studenterstudievejleder
- Institut for Kemi og Biovidenskab - Studenterstudievejleder
- Sektion for Kemi- og Ingeniørvidenskab - Studenterstudievejleder
- Sekretariat - Studenterstudievejleder
Person: VIP, TAP
-
Bo Sayyad Bach
- Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet - Klinisk Lærer, Klinisk lærer, Sygehus
- Klinisk Institut - Klinisk Lærer, Klinisk lærer, Sygehus
Person: VIP
-
Patricia Parsa
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Studenterunderviser
- Juridisk Institut - Studenterunderviser
- DVIP, Jura - Studenterunderviser
Person: VIP
-
Diana Wolff Bie
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Studienævnssekretær
- Institut for Byggeri, By og Miljø - Studienævnssekretær
- BUILD Institutsekretariat - Studienævnssekretær
- BUILD Studieteam - Studienævnssekretær
Person: TAP
-
Anders Kjær Jørgensen
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Ph.d.-stipendiat
- Institut for Kemi og Biovidenskab - Ph.d.-stipendiat
- Sektion for Bio- og Ingeniørvidenskab - Ph.d.-stipendiat
- Sustainable Bioresource Technology - Ph.d.-stipendiat
Person: VIP
-
Sine Gregersen
- Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet
- Aalborg Universitetshospital
- Anæstesi- og Intensivafdeling - Sygeplejerske
Person: Tilknyttet Aalborg UH