Søg koncepter
|
Valgte filtre
|
- 200 - 250 ud af 7.900 resultater
Søgeresultater
-
Anders Damgaard Sørensen
- Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet - Strategisk rådgiver
- Klinisk Institut - Strategisk rådgiver
Person: TAP
-
Muhammad Zia Ur Rehman
- Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet - Gæsteforsker
- Institut for Medicin og Sundhedsteknologi - Gæsteforsker
Person: Ekstern
-
Gustav Svante Grønkjær Graversen
- Det Tekniske Fakultet for IT og Design - Studenterunderviser
- Institut for Datalogi - Studenterunderviser
- Distributed, Embedded and Intelligent Systems - Studenterunderviser
Person: VIP
-
Hamid Reza Hashempour
- Det Tekniske Fakultet for IT og Design - Postdoc
- Institut for Elektroniske Systemer - Postdoc
- Wireless Communication Networks - Postdoc
Person: VIP
-
Pernille Berg Lassen
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Ph.d.-stipendiat
- Institut for Politik og Samfund - Ph.d.-stipendiat
- Offentlig forvaltning & digitalisering - Ph.d.-stipendiat
- AI for the People
Person: VIP
-
Mohammed Al-Hemeri
- Fælles Service - Studenterstudievejleder
- Studieservice - Studenterstudievejleder
Person: VIP
-
Tonko Emil Westerhof Bossen
- Det Tekniske Fakultet for IT og Design - Studentermedhjælper
- Institut for Arkitektur og Medieteknologi - Studentermedhjælper
- Sektion for Medieteknologi - Campus Aalborg - Studentermedhjælper
Person: VIP
-
Anders Mose Schade
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - ErhvervsPh.D
- Institut for Kemi og Biovidenskab - ErhvervsPh.D
- Sektion for Kemi- og Ingeniørvidenskab - ErhvervsPh.D
- Disordered Materials - ErhvervsPh.D
Person: Ekstern
-
Sarah Borup Jørgensen
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Ekstern lektor
- Institut for Politik og Samfund - Ekstern lektor
Person: VIP
-
Susanne Holmstrup
- Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet - Overassistent
- Institut for Medicin og Sundhedsteknologi - Overassistent
- HST Økonomiteam - Overassistent
Person: TAP
-
Michael Kværndrup
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Ekstern lektor
- Aalborg University Business School - Ekstern lektor
- Staff Unit 4 - Ekstern lektor
- The Strategy, Organization and Management Group
Person: VIP
-
Tinna Hjort
- Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet - Kontorfuldmægtig
- Institut for Medicin og Sundhedsteknologi - Kontorfuldmægtig
- HST Studieadministrativt Team
Person: TAP
-
Caroline Linea Højgaard Hartvigsen
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - AC-fuldmægtig, Ledelseskonsulent
- Institut for Sociologi og Socialt Arbejde - AC-fuldmægtig, Ledelseskonsulent
- Administrationen, Sociologi og Socialt Arbejde - AC-fuldmægtig, Ledelseskonsulent
Person: VIP, TAP
-
Jonas Christopher Lindberg
- Det Tekniske Fakultet for IT og Design - Samarbejdspartner
- Institut for Bæredygtighed og Planlægning - Samarbejdspartner
Person: Ekstern
-
Lars Henrik Søndergaard
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Ekstern lektor
- Aalborg University Business School - Ekstern lektor
- Staff Unit 4 - Ekstern lektor
- The Strategy, Organization and Management Group
Person: VIP
-
Lotte Rechter
- Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet
- Aalborg Universitetshospital
- Fysio- og Ergoterapiafdelingen - Fysioterapeut
Person: Tilknyttet Aalborg UH
-
Lasse Kristensen
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Ekstern lektor
- Aalborg University Business School - Ekstern lektor
- Staff Unit 4 - Ekstern lektor
- Macroeconomic Methodology, Theory and Economic Policy
- DVIP - Ekstern lektor
Person: VIP
-
Sara Lindberg Hildebrandt
- Fælles Service - Studiesekretær
- Fælles Service Esbjerg - Studiesekretær
Person: TAP
-
René Ravn
- Fælles Service - Software-udvikler
- IT-Services - Software-udvikler
- Udvikling og digitale services - Software-udvikler
- CLOUD_UDS - Software-udvikler
Person: TAP
-
Mia Bech
- Aalborg Universitetsbibliotek - Specialkonsulent
- Fælles Service - Specialkonsulent
- Team Bibliotekssystem og Informationsressourcer - Specialkonsulent
Person: TAP
-
Carina Lykke Wested
- Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet
- Regionshospital Nordjylland - Fysioterapeut
Person: Ekstern
-
Tianzhao Xu
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Ph.d.-studerende
- Institut for Kemi og Biovidenskab - Ph.d.-studerende
- Sektion for Kemi- og Ingeniørvidenskab - Ph.d.-studerende
- Disordered Materials - Ph.d.-studerende
Person: Ekstern
-
Simone Tomasini
- Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet - Ph.d.-stipendiat
- Klinisk Institut - Ph.d.-stipendiat
- Center for RNA Medicin - Ph.d.-stipendiat
Person: VIP
-
Per Dunkelskov Thomsen
- Det Tekniske Fakultet for IT og Design - Samarbejdspartner
- Institut for Bæredygtighed og Planlægning - Samarbejdspartner
Person: Ekstern
-
Jakob Jon Veilleux
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Studenterstudievejleder
- Institut for Kemi og Biovidenskab - Studenterstudievejleder
Person: VIP
-
Kim Kristensen
- Fælles Service - Facility supporter
- Campus Service - Facility supporter
- Facility Support - Facility supporter
Person: TAP
-
Simone Kjeldbjerg Bek
- Aalborg Universitetsbibliotek - Studerende, div. stillinger, Studerende kontorfunktionær
- Fælles Service - Studerende, div. stillinger, Studerende kontorfunktionær
Person: TAP
-
Albert Sverrisson
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Undervisningsassistent
- Juridisk Institut - Undervisningsassistent
- DVIP, Jura - Undervisningsassistent
Person: VIP
-
Arthur van der Zaag
- Det Tekniske Fakultet for IT og Design - Ekstern lektor
- Institut for Arkitektur og Medieteknologi - Ekstern lektor
- Sektion for Medieteknologi - Campus København - Ekstern lektor
- Lighting Design Lab
Person: VIP
-
David André Paulino Rodriguez
- Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet - Studenterstudievejleder
- Institut for Medicin og Sundhedsteknologi - Studenterstudievejleder
- HST Studieadministrativt Team - Studenterstudievejleder
Person: VIP
-
Rasmus Høyer Hansen
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Studenterstudievejleder
- Det Tekniske Fakultet for IT og Design - Studenterstudievejleder
- Institut for Datalogi - Studenterstudievejleder
Person: TAP
-
Stephen Hald Christiansen
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Økonomimedarbejder
- Institut for Kemi og Biovidenskab - Økonomimedarbejder
- Sekretariat - Økonomimedarbejder
Person: VIP
-
Line Gade Frahm
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Studenterstudievejleder, Studerende, div. stillinger, Studentermedhjælper
- Institut for Kemi og Biovidenskab - Studenterstudievejleder, Studerende, div. stillinger, Studentermedhjælper
- Sektion for Bio- og Ingeniørvidenskab - Assistent
- Sekretariat - Studenterstudievejleder
Person: VIP, TAP
-
Helena Birk Wisby
- Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet - Studenterstudievejleder, Studenterunderviser
- Institut for Medicin og Sundhedsteknologi - Studenterstudievejleder, Studenterunderviser
- Fælles Service - Studenterstudievejleder
- Studieservice - Studenterstudievejleder
Person: VIP, TAP
-
Kristian Nilsson Vistisen
- Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet - Klinisk Lærer, Klinisk lærer, Sygehus
- Klinisk Institut - Klinisk Lærer, Klinisk lærer, Sygehus
Person: VIP
-
Mikkel Høj Svendsen
- Fælles Service - Strategikonsulent
- Rektorsekretariatet - Strategikonsulent
Person: TAP
-
Kristine Ahlmann Hjuler
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Undervisningsassistent
- Institut for Kultur og Læring - Undervisningsassistent
Person: VIP
-
Marie Viborg Andersen
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Studenterstudievejleder
- Institut for Kemi og Biovidenskab - Studenterstudievejleder
- Sekretariat - Studenterstudievejleder
Person: VIP
-
Rasmus Løvschall Kristiansen
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - ErhvervsPh.D
- AAU Energi - ErhvervsPh.D
- Applied Power Electronic Systems - ErhvervsPh.D
Person: Ekstern
-
Karen Guldbrandsen
- Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet - Ph.d.-studerende
- Klinisk Institut - Ph.d.-studerende
Person: Ekstern
-
Jens Sandal Hagelskjær
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Ekstern lektor
- Institut for Byggeri, By og Miljø - Ekstern lektor
- BUILD Institutsekretariat - Ekstern lektor
- BUILD Studieteam - Ekstern lektor
Person: VIP
-
Louise Mikkelsen
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Teamleder
- Institut for Byggeri, By og Miljø - Teamleder
- BUILD Institutsekretariat - Teamleder
- BUILD Studieteam - Teamleder
Person: TAP
-
Emily Greve Somerset
- Det Tekniske Fakultet for IT og Design - Studentermedhjælper
- Institut for Bæredygtighed og Planlægning - Studentermedhjælper
- Sekretariat - Studentermedhjælper
Person: TAP
-
Rikke Bækgaard Nielsen
- Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet - Ph.d.-stipendiat
- Institut for Medicin og Sundhedsteknologi - Ph.d.-stipendiat
- Musculoskeletal Health and Implementation - Ph.d.-stipendiat
Person: VIP
-
Anne Jensen Severinsen
- Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet
- Regionshospital Nordjylland - Sygeplejerske
Person: Ekstern
-
Stine Nørgaard Christensen
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Videnskabelig assistent
- Institut for Politik og Samfund - Videnskabelig assistent
- Offentlig forvaltning & digitalisering - Videnskabelig assistent
Person: VIP
-
Lone Christina Jørgensen
- Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet - Gæsteforelæser, Klinisk lærer, Sygehus
- Klinisk Institut - Gæsteforelæser, Klinisk lærer, Sygehus
Person: VIP
-
Gustav Wagner Zakarias
- Det Tekniske Fakultet for IT og Design - Ph.d.-studerende, SU-ph.-stipendiat
- Institut for Elektroniske Systemer - Ph.d.-studerende, SU-ph.-stipendiat
- Artificial Intelligence and Sound - Ph.d.-studerende, SU-ph.-stipendiat
- Machine Learning
Person: VIP, Ekstern
-
Christian Hesthaven
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Ekstern lektor
- Juridisk Institut - Ekstern lektor
- DVIP, Jura - Ekstern lektor
Person: VIP