Søg koncepter
|
Valgte filtre
|
- 350 - 400 ud af 7.900 resultater
Søgeresultater
-
Ottar Ness
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Adjungeret professor
- Institut for Kommunikation og Psykologi - Adjungeret professor
- Psychology of Culture, Humanity and Education - Adjungeret professor
Person: Ekstern
-
Agnethe Sohn Østergaard
- Det Tekniske Fakultet for IT og Design - Studenterstudievejleder
- Institut for Arkitektur og Medieteknologi - Studenterstudievejleder
Person: TAP
-
Hugin Juliansson Zachariasen
- Det Tekniske Fakultet for IT og Design - Studenterstudievejleder
- Institut for Datalogi - Studenterstudievejleder
Person: TAP
-
Alberte Frendrup
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Studentermedhjælper
- Institut for Sociologi og Socialt Arbejde - Studentermedhjælper
Person: TAP
-
Sophie Røhr Tunstall
- Det Tekniske Fakultet for IT og Design - Projektadministrator
- Institut for Bæredygtighed og Planlægning - Projektadministrator
- Sekretariat - Projektadministrator
Person: TAP
-
Anders Bjerre Sørensen
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Studenterunderviser, Ukendt
- Aalborg University Business School - Studenterunderviser, Ukendt
- Staff Unit 4 - Studenterunderviser, Ukendt
Person: VIP
-
Tina Buus Andersen
- Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet - Specialist
- Institut for Medicin og Sundhedsteknologi - Specialist
Person: TAP
-
Søren Schjunk Bergenser
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Ekstern lektor
- Juridisk Institut - Ekstern lektor
- DVIP, Jura - Ekstern lektor
Person: VIP
-
Jeanne Stenhøj Carlson
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Ekstern lektor
- Institut for Kommunikation og Psykologi - Ekstern lektor
- Psychology of Culture, Humanity and Education - Ekstern lektor
Person: VIP
-
Nataliya Cheshenko
- Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet
- Aalborg Universitetshospital
- Øre-, Næse-, Halskirurgisk Afdeling - Overlæge
Person: Tilknyttet Aalborg UH
-
Benedicte Madsen
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Ekstern lektor
- Institut for Kultur og Læring - Ekstern lektor
Person: VIP
-
Henriette Bernhoff Lungholt
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Ekstern lektor
- Institut for Kommunikation og Psykologi - Ekstern lektor
- Mediated Communication - Ekstern lektor
- Psychology of Culture, Humanity and Education - Ekstern lektor
Person: VIP
-
Kent Kristensen
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Lektor
- Juridisk Institut - Lektor
Person: VIP
-
Albert Hald Christensen
- Det Tekniske Fakultet for IT og Design - Studenterstudievejleder
- Institut for Datalogi - Studenterstudievejleder
Person: TAP
-
Bettina Ovgård Petersen
- AAU Innovation - Strategisk rådgiver
- Nationalt Forsvarsteknologisk Center - Strategisk rådgiver
Person: TAP
-
Dorte Spangsmark
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Laboratoriefunktionær
- Institut for Kemi og Biovidenskab - Laboratoriefunktionær
- Sektion for Kemi- og Ingeniørvidenskab - Laboratoriefunktionær
Person: VIP, TAP
-
-
Susanne Jensen
- Fælles Service - Lønkonsulent
- HR afdelingen - Lønkonsulent
- HR Løn - Lønkonsulent
Person: TAP
-
Jeanette Bak Løgsted
- Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet - Undervisningsassistent
- Klinisk Institut - Undervisningsassistent
Person: VIP
-
Robert Versteegen
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Studenterstudievejleder
- Institut for Materialer og Produktion - Studenterstudievejleder
Person: TAP
-
Vanilla Riis Mortensen
- Det Tekniske Fakultet for IT og Design - Studenterstudievejleder
- Institut for Arkitektur og Medieteknologi - Studenterstudievejleder
Person: TAP
-
Silje Ramskover Kruse
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Studenterstudievejleder
- Institut for Materialer og Produktion - Studenterstudievejleder
Person: TAP
-
Jesper Pultz Havgaard
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Ekstern lektor
- Aalborg University Business School - Ekstern lektor
- Accounting Research Group
- AAU Executive - Ekstern lektor
Person: VIP
-
Tobias Grindsted
- Det Tekniske Fakultet for IT og Design - Ekstern lektor
- Institut for Bæredygtighed og Planlægning - Ekstern lektor
- Det Danske Center for Miljøvurdering - Ekstern lektor
Person: VIP
-
Lise Schmidt Nielsen
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Ekstern lektor
- Institut for Kultur og Læring - Ekstern lektor
Person: VIP
-
Katrine Fossum
- Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet
- Aalborg Universitetshospital
- Fysio- og Ergoterapiafdelingen - Fysioterapeut
Person: Tilknyttet Aalborg UH
-
Lotte Crone Roulund
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Videnskabelig assistent
- Institut for Kultur og Læring - Videnskabelig assistent
- Democracy, Migration and Society
Person: VIP
-
Rikke Hedegaard Jensen
- Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet - Samarbejdspartner
- Klinisk Institut - Samarbejdspartner
- Center for Clinical Data Science - Samarbejdspartner
Person: Ekstern
-
Nina Hermansen
- Fælles Service - Journalist
- AAU Kommunikation og Public Affairs - Journalist
- Presse - Journalist
Person: TAP
-
Gitte Leander Nielsen
- IT-Services - IT-medarbejder
- Teknologi, Sourcing og Support - IT-medarbejder
- IT Service - IT-medarbejder
Person: TAP
-
Louise Hvilshøj Madsen
- Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet - Laboratoriefunktionær
- Institut for Medicin og Sundhedsteknologi - Laboratoriefunktionær
- HST Laborant og Sunddrift team
Person: TAP
-
Niels Vestergaard Olsen
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Ekstern lektor
- Aalborg University Business School - Ekstern lektor
- Accounting Research Group
- AAU Executive - Ekstern lektor
Person: VIP
-
Torben Ditlevsen
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Ekstern lektor
- Institut for Kultur og Læring - Ekstern lektor
Person: VIP
-
Christina Gravgaard Pedersen
- Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet
- Aalborg Universitetshospital
- Fysio- og Ergoterapiafdelingen - Fysioterapeut
Person: Tilknyttet Aalborg UH
-
Emilie Clara Jensen
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Studerende, div. stillinger
- Juridisk Institut - Studerende, div. stillinger
Person: TAP
-
Iben Klausholt Andersen
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Studenterstudievejleder
- Institut for Byggeri, By og Miljø - Studenterstudievejleder
- BUILD Institutsekretariat - Studenterstudievejleder
- BUILD Studieteam - Studenterstudievejleder
Person: TAP
-
Anders Haugaard Grønhøj
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Studenterstudievejleder
- Det Tekniske Fakultet for IT og Design - Studenterstudievejleder
- Institut for Arkitektur og Medieteknologi - Studenterstudievejleder
Person: TAP
-
Laura Borg Ogonowski
- Det Tekniske Fakultet for IT og Design - Assistent, Studerende, div. stillinger, Studentermedhjælper
- Institut for Arkitektur og Medieteknologi - Assistent, Studerende, div. stillinger, Studentermedhjælper
Person: TAP
-
Tania Sini Vorbeck
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Studenterstudievejleder
- Institut for Politik og Samfund - Studenterstudievejleder
Person: TAP
-
Knud Jacob Knudsen
- Fælles Service - Udbudskonsulent
- Økonomi - Udbudskonsulent
- Indkøbsenheden - Udbudskonsulent
Person: TAP
-
Paola Monserrat Saucedo Mancias
- Det Tekniske Fakultet for IT og Design - Studerende kontorfunktionær
- Institut for Bæredygtighed og Planlægning - Studerende kontorfunktionær
- Sekretariat - Studerende kontorfunktionær
Person: TAP
-
Mike Søndergaard Christiansen
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Studentermedhjælper, Ukendt
- Institut for Kemi og Biovidenskab - Studentermedhjælper, Ukendt
- Sektion for Bio- og Ingeniørvidenskab - Studentermedhjælper, Ukendt
- Environmental Change and Adaptation - Studentermedhjælper, Ukendt
Person: VIP
-
Oleksandra Cherednikova
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Postdoc
- Institut for Byggeri, By og Miljø - Postdoc
- Sektionen for Energi og Bæredygtighed i Byggeriet - Postdoc
- Forskningsgruppen for Energi i Byggeriet - Postdoc
Person: VIP
-
Kristoffer Gutheil Mark
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Studenterstudievejleder
- Det Tekniske Fakultet for IT og Design - Studenterstudievejleder
Person: TAP
-
Benedicte Østerheden
- Det Humanistiske og Samfundsvidenskabelige Fakultet - Studenterunderviser, Assistent, Studerende, div. stillinger, Studerende kontorfunktionær
- Institut for Kultur og Læring - Studenterunderviser, Assistent, Studerende, div. stillinger, Studerende kontorfunktionær
Person: VIP, TAP
-
Nana Møller Larsen
- Fælles Service - Akademisk medarbejder
- IT-Services - Akademisk medarbejder
- Digitalisering og transformation - Akademisk medarbejder
Person: TAP
-
Mathias Top Olesen
- Fælles Service Esbjerg - Studenterstudievejleder, Studerende, div. stillinger, Studerende kontorfunktionær
- Fælles Service - Studerende, div. stillinger, Studenterstudievejleder, Studerende kontorfunktionær
Person: TAP
-
Julie Emilie Jakobsen
- Det Tekniske Fakultet for IT og Design - Assistent, Studerende kontorfunktionær, Studerende, div. stillinger
- Institut for Datalogi - Assistent, Studerende kontorfunktionær, Studerende, div. stillinger
Person: TAP
-
Victor Stoianov
- Det Ingeniør- og Naturvidenskabelige Fakultet - Studenterstudievejleder
- Det Tekniske Fakultet for IT og Design - Studenterstudievejleder
Person: TAP
-
Zin Sadik
- Fælles Service - Studerende, div. stillinger
- Studieservice - Studerende, div. stillinger
- Studentersamfundet, Sekretariat - Studerende, div. stillinger
Person: TAP